Het Federgon-team

Wie contacteren?

Een gemotiveerd team staat paraat om u met raad en daad bij te staan en zet zich elke dag opnieuw in om uw belangen te behartigen.

Het Federgon-team

Algemeen Directeur

Herwig Muyldermans
herwig.muyldermans@federgon.be

 
 
Directeur Juridische Dienst

Ann Cattelain
ann.cattelain@federgon.be

Directeur Wallonië - Brussel

Arnaud Le Grelle
arnaud.legrelle@federgon.be

Directeur Research & Economic Affairs / Directeur Vlaanderen

Paul Verschueren
paul.verschueren@federgon.be

Verantwoordelijke Finance

Katrien Decoster
Katrien.decoster@federgon.be

Verantwoordelijke Administratie

Ingrid Geboors
ingrid.geboors@federgon.be

Verantwoordelijke Communicatie

Lien Persyn
lien.persyn@federgon.be

Coördinator Federgon Academy

Leen Van den Brande
leen.vandenbrande@federgon.be

Ombudsdienst

Ilse Platteau
ombuds@federgon.be